
You can check the price history of Cornitos cheese & herbs nachos chips 55g here. This product's current Price in India is ₹28. The average and highest prices are ₹33 and ₹35 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹25 |
|---|---|
| 15th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹33 |
| Based on 3910 days price tracking | |
| Highest Price | ₹35 |
| 14th Sep 2015 | |
| Price | ₹28 |
|---|---|
| MRP | ₹350 |
| Savings | ₹322 |
| Discount | 92% |
| Product Name | Cornitos cheese & herbs nachos chips 55g |
|---|---|
| Store Product Code | B00MCJFGAQ |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Nachos & Tortillas |
| Product Manufacturer | Greendot Health Foods |
| Model Number | 8908001017046_Fba |
| Size | 61 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 185 x 50 x 225 cm; 61 g |
| Country of Origin | India |







Cornitos cheese herbs nachos chips 55g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 2273 individual ratings. You can rate this product at product review page.