
You can check the price history of Cornitos Cheesy Sour Cream and Onion Nacho Crisps, 150g here. This product's current Price in India is ₹74. The average and highest prices are ₹87 and ₹90 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹74 |
|---|---|
| 20th May 2023 | |
| Average Price | ₹87 |
| Based on 3173 days price tracking | |
| Highest Price | ₹90 |
| 4th May 2022 | |
| Price | ₹74 |
|---|
| Product Name | Cornitos Cheesy Sour Cream and Onion Nacho Crisps, 150g |
|---|---|
| Store Product Code | B071J157MB |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Nachos & Tortillas |
| Product Manufacturer | Greendot Health Foods |
| Model Number | CRCSCONC |
| Size | 150 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 205 x 70 x 305 cm; 150 g |







Cornitos Cheesy Sour Cream and Onion Nacho has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 118 individual ratings. You can rate this product at product review page.