
You can check the price history of Cornitos Nacho Crisps, Cheese and Herbs , 150g here. This product's current Price in India is ₹90. The average and highest prices are ₹88 and ₹90 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹85 |
|---|---|
| 16th Jun 2021 | |
| Average Price | ₹88 |
| Based on 1808 days price tracking | |
| Highest Price | ₹90 |
| 4th Mar 2022 | |
| Price | ₹90 |
|---|
| Product Name | Cornitos Nacho Crisps, Cheese and Herbs , 150g |
|---|---|
| Store Product Code | B00ZCK3RMG |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Nachos & Tortillas |
| Product Manufacturer | Greendot Health Foods |
| Model Number | Invictus_EAN_IJAIAABABHBCB |
| Size | 160 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 53 x 38 x 30 cm; 160 g |







Cornitos Nacho Crisps Cheese and Herbs has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 68 individual ratings. You can rate this product at product review page.