
You can check the price history of Cornitos Tikka Masala Nachos Chips 55g here. This product's current Price in India is ₹34. The average and highest prices are ₹33 and ₹60 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹26 |
|---|---|
| 12th Nov 2025 | |
| Average Price | ₹33 |
| Based on 3910 days price tracking | |
| Highest Price | ₹60 |
| 16th Mar 2021 | |
| Price | ₹34 |
|---|---|
| MRP | ₹230 |
| Savings | ₹196 |
| Discount | 85.21% |
| Product Name | Cornitos Tikka Masala Nachos Chips 55g |
|---|---|
| Store Product Code | B00MCJ42WY |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Nachos & Tortillas |
| Product Manufacturer | Greendot Health Foods |
| Model Number | 8908001017084 |
| Size | 61 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 185 x 50 x 225 cm; 61 g |
| Country of Origin | India |







Cornitos Tikka Masala Nachos Chips 55g has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 871 individual ratings. You can rate this product at product review page.