
You can check the price history of CCA 1:72 BMW i7 Collection Series 3+ Years (Grey) here. This product's current Price in India is ₹995. The average and highest prices are ₹995 and ₹995 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹995 |
|---|---|
| 18th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹995 |
| Based on 115 days price tracking | |
| Highest Price | ₹995 |
| 18th Jan 2026 | |
| Price | ₹995 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,004 |
| Discount | 50.22% |
| Product Name | CCA 1:72 BMW i7 Collection Series 3+ Years (Grey) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXCH897 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82018A Grey |
| Model Number | 82018A Grey |
| Model Name | BMW i7 Grey |
| Size | Small |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 172 BMW i7 Collection Series 3 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.