
You can check the price history of CCA 1:57 BMW Z4 M40i Collection Series 3+ Years (Red) here. This product's current Price in India is ₹995. The average and highest prices are ₹995 and ₹995 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹995 |
|---|---|
| 7th Nov 2025 | |
| Average Price | ₹995 |
| Based on 187 days price tracking | |
| Highest Price | ₹995 |
| 7th Nov 2025 | |
| Price | ₹995 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,004 |
| Discount | 50.22% |
| Product Name | CCA 1:57 BMW Z4 M40i Collection Series 3+ Years (Red) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXDQCM1 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82000A Red |
| Model Number | 82000A Red |
| Model Name | BMW Z4 M40i Red |
| Size | Small |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 157 BMW Z4 M40i Collection Series has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 20 individual ratings. You can rate this product at product review page.