
You can check the price history of CCA 1:48 BMW M850i Collection Series 3+ Years (Green) here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹999 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹995 |
|---|---|
| 7th Nov 2025 | |
| Average Price | ₹999 |
| Based on 187 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 19th Nov 2025 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,000 |
| Discount | 50.02% |
| Product Name | CCA 1:48 BMW M850i Collection Series 3+ Years (Green) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXY2M9DR |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82015A Green |
| Model Number | 82015A Green |
| Model Name | BMW M850i Green |
| Size | 3.5 cm x 8.1 cm x 3.2 cm |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 148 BMW M850i Collection Series 3 has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 23 individual ratings. You can rate this product at product review page.