
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2A here. This product's current Price in India is ₹1,499 and the lowest final price is ₹1,329. The average and highest prices are ₹1,464 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹1,329 |
|---|---|
| 30th May 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹1,399 |
| 12th May 2025 | |
| Average Price | ₹1,464 |
| Based on 456 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 20th Feb 2025 | |

Susnwere Original 45W USB Type C Travel Adaptor for Samsung New Model* Black
Get Deal

Original 25w Adapter Compatible with Samsung Galaxy m14 5g Adapter [Black]
Get Deal
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 50.01% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2A |
|---|---|
| Store Product Code | B0DVGQD2S7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Susnwere |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | Susnwere |
| Model Number | 65W Adapter Nothing Phone 2A |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 1141 individual ratings. You can rate this product at product review page.