
You can check the price history of Original 45W Adapter Compatible for Nothing Phone 2a /Phone 2 /Phone 1 (Adapter) here. This product's current Price in India is ₹1,048 and the lowest final price is ₹881. The average and highest prices are ₹1,188 and ₹1,299 respectively. The current offer price of the product is ₹1,027, which is ₹161 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹881 |
|---|---|
| 5th Jul 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹899 |
| 5th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹1,188 |
| Based on 456 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 20th Feb 2025 | |

Susnwere Original 45W USB Type C Travel Adaptor for Samsung New Model* Black
Get Deal

Original 25w Adapter Compatible with Samsung Galaxy m14 5g Adapter [Black]
Get Deal
| Price after Coupon or Discount | ₹1,027 |
|---|---|
| Price | ₹1,048 |
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹972 |
| Discount | 48.62% |
| Product Name | Original 45W Adapter Compatible for Nothing Phone 2a /Phone 2 /Phone 1 (Adapter) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DVG81D5H |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Susnwere |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | Susnwere |
| Model Number | 45W AdapterPhone 2a/Phone 2 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 45W Adapter Compatible for Nothing Phone has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 1141 individual ratings. You can rate this product at product review page.