
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2 here. This product's current Price in India is ₹1,499 and the lowest final price is ₹1,329. The average and highest prices are ₹1,452 and ₹1,499 respectively. The current offer price of the product is ₹1,424, which is ₹28 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹1,329 |
|---|---|
| 30th May 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹1,399 |
| 13th May 2025 | |
| Average Price | ₹1,452 |
| Based on 456 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 20th Feb 2025 | |

Susnwere Original 45W USB Type C Travel Adaptor for Samsung New Model* Black
Get Deal

Original 25w Adapter Compatible with Samsung Galaxy m14 5g Adapter [Black]
Get Deal
| Price after Coupon or Discount | ₹1,424 |
|---|---|
| Price | ₹1,499 |
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,575 |
| Discount | 52.51% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2 |
|---|---|
| Store Product Code | B0DVGP7JY4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Susnwere |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Susnwere |
| Model Number | 65W Adapter Nothing Phone 2 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 2340 individual ratings. You can rate this product at product review page.