
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible for Nothing Phone 1 here. This product's current Price in India is ₹1,499 and the lowest final price is ₹1,353. The average and highest prices are ₹1,484 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹1,353 |
|---|---|
| 28th Apr 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹1,424 |
| 7th Apr 2025 | |
| Average Price | ₹1,484 |
| Based on 455 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 20th Feb 2025 | |

Susnwere Original 45W USB Type C Travel Adaptor for Samsung New Model* Black
Get Deal

Original 25w Adapter Compatible with Samsung Galaxy m14 5g Adapter [Black]
Get Deal
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 50.01% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible for Nothing Phone 1 |
|---|---|
| Store Product Code | B0DVGLGDJY |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Susnwere |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Susnwere |
| Model Number | 65W Adapter Nothing Phone 1 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 65W Adapter Compatible for Nothing Phone has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 1126 individual ratings. You can rate this product at product review page.