
You can check the price history of MOIZ Wall Autolock Pull Down Projector Screen 7 Ft. x 5 Ft. - 100 inch Diagonal, 4:3 Format Supports UHD-3D-4K Technology(White) here. This product's current Price in India is ₹4,699. The average and highest prices are ₹4,580 and ₹4,799 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,139 |
|---|---|
| 19th Jul 2024 | |
| Average Price | ₹4,580 |
| Based on 901 days price tracking | |
| Highest Price | ₹4,799 |
| 18th Oct 2023 | |
| Price | ₹4,699 |
|---|---|
| MRP | ₹8,599 |
| Savings | ₹3,900 |
| Discount | 45.35% |
| Product Name | MOIZ Wall Autolock Pull Down Projector Screen 7 Ft. x 5 Ft. - 100 inch Diagonal, 4:3 Format Supports UHD-3D-4K Technology(White) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CF24WCDQ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MOIZ |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | MANNATMARKETING, MannatMarketing--0798989830 |
| Model Number | 100" Diagonal 4:3 Aspect Ratio 7x5 Feet |
| Model Number | 100" Diagonal 4:3 Aspect Ratio 7x5 Feet |
| Model Name | 100" Diagonal 4:3 Aspect Ratio 7x5 Feet |
| Dimensions | 183W x 122H Centimeters |
| Country of Origin | India |







MOIZ Wall Autolock Pull Down Projector Screen has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.