
You can check the price history of MOIZ 113 Inch Wall Autolock Pull Down Projector Screen, 96 Inch. - Width x 60 Inch. - Height, Ratio - 16:10 Format, Supports Full HD 1080P, UHD-3D-4K Technology(White) 2 here. This product's current Price in India is ₹8,599. The average and highest prices are ₹8,352 and ₹8,649 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹7,999 |
|---|---|
| 19th Nov 2025 | |
| Average Price | ₹8,352 |
| Based on 676 days price tracking | |
| Highest Price | ₹8,649 |
| 31st May 2024 | |
| Price | ₹8,599 |
|---|---|
| MRP | ₹14,999 |
| Savings | ₹6,400 |
| Discount | 42.66% |
| Product Name | MOIZ 113 Inch Wall Autolock Pull Down Projector Screen, 96 Inch. - Width x 60 Inch. - Height, Ratio - 16:10 Format, Supports Full HD 1080P, UHD-3D-4K Technology(White) 2 |
|---|---|
| Store Product Code | B0D3QLP73K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MOIZ |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Mannat Marketing, marketingmannat@gmail.com…07098989830 |
| Model Number | 113" Diagonal 16:10 Aspect Ratio |
| Model Number | 113" Diagonal 16:10 Aspect Ratio |
| Model Name | 113_Auto_lock-Screen#2 |
| Dimensions | 183W x 122H Centimeters |
| Country of Origin | India |







MOIZ 113 Inch Wall Autolock Pull Down has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.