
You can check the price history of MOIZ Wall Autolock Projector Screen - 9 Ft x 5 Ft, 120 inch Dia., 16:9 Format - UHD-3D-4K here. This product's current Price in India is ₹11,999. The average and highest prices are ₹12,065 and ₹12,149 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹11,999 |
|---|---|
| 16th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹12,065 |
| Based on 924 days price tracking | |
| Highest Price | ₹12,149 |
| 26th Sep 2023 | |
| Price | ₹11,999 |
|---|---|
| MRP | ₹24,249 |
| Savings | ₹12,250 |
| Discount | 50.51% |
| Product Name | MOIZ Wall Autolock Projector Screen - 9 Ft x 5 Ft, 120 inch Dia., 16:9 Format - UHD-3D-4K |
|---|---|
| Store Product Code | B0CF241CLC |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MOIZ |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | MANNATMARKETING, MannatMarketing--0798989830 |
| Model Number | 120" Dia,.16:9 Aspect Ratio 9x5 Feet |
| Model Number | 120" Dia,.16:9 Aspect Ratio 9x5 Feet |
| Model Name | 120" Dia,.16:9 Aspect Ratio 9x5 Feet |
| Dimensions | 183W x 122H Centimeters |
| Country of Origin | India |







MOIZ Wall Autolock Projector Screen - 9 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.