
You can check the price history of MLD KL 10 10mm keyless drill chuck mini Driver Hex Shank Screwdriver To Drill Converter 1 /4'' HEX To 3 /8'' Quick Change Handle Adapter Converter (Size-10 mm, material-metal,Color-Multi) here. This product's current Price in India is ₹399 and the lowest final price is ₹322. The average and highest prices are ₹398 and ₹399 respectively. The current offer price of the product is ₹379, which is ₹19 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹339 |
|---|---|
| 24th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹398 |
| Based on 1725 days price tracking | |
| Highest Price | ₹399 |
| 12th Jul 2021 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹379 |
|---|---|
| Price | ₹399 |
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹120 |
| Discount | 24.03% |
| Product Name | MLD KL 10 10mm keyless drill chuck mini Driver Hex Shank Screwdriver To Drill Converter 1 /4'' HEX To 3 /8'' Quick Change Handle Adapter Converter (Size-10 mm, material-metal,Color-Multi) |
|---|---|
| Store Product Code | B098BL7B2D |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MLD |
| Rating | 6.8 / 10 |
| Category | Chucks |
| Product Manufacturer | CLFA_MASTAKE_INDIA, VIVOES_CLIFE_XTRATOUGH |
| Model Number | keyless drill chuck 10mm |
| Model Number | keyless drill chuck 10mm |
| Dimensions | 5 x 10 x 5 cm; 200 g |
| Country of Origin | China |
MLD KL 10 10mm keyless drill chuck has 6.8 rating out of 10. This average rating is consist of 30 individual ratings. You can rate this product at product review page.