
You can check the price history of MLD DFB 01 10mm drill chuck adapter Key Set with 6 Pieces Hex Shank Flat Drill Bit Set For Spade Boring In Wood, Plastic, PVC,Etc. 10,12,16,18,20,25 mm (Chuck Size-10 mm, material-metal,Color-Multi) here. This product's current Price in India is ₹499 and the lowest final price is ₹474. The average and highest prices are ₹499 and ₹499 respectively. The current offer price of the product is ₹474, which is ₹25 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹474 |
|---|---|
| 11th Mar 2022 | |
| Lowest Ever Price | ₹499 |
| 11th Mar 2022 | |
| Average Price | ₹499 |
| Based on 1483 days price tracking | |
| Highest Price | ₹499 |
| 11th Mar 2022 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹474 |
|---|---|
| Price | ₹499 |
| MRP | ₹799 |
| Savings | ₹325 |
| Discount | 40.66% |
| Product Name | MLD DFB 01 10mm drill chuck adapter Key Set with 6 Pieces Hex Shank Flat Drill Bit Set For Spade Boring In Wood, Plastic, PVC,Etc. 10,12,16,18,20,25 mm (Chuck Size-10 mm, material-metal,Color-Multi) |
|---|---|
| Store Product Code | B098BJFS3Q |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MLD |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Chucks |
| Product Manufacturer | CLFA_MASTAKE_INDIA, VIVOES_CLIFE_XTRATOUGH |
| Model Number | 10mm drill chuck adapter |
| Model Number | 10mm drill chuck adapter |
| Dimensions | 5 x 10 x 5 cm; 200 g |
| Country of Origin | China |
MLD DFB 01 10mm drill chuck adapter has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 90 individual ratings. You can rate this product at product review page.