
You can check the price history of Dry Fruits (Dry Coconut / Nariyal 500g) here. This product's current Price in India is ₹357. The average and highest prices are ₹241 and ₹1,000 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹172 |
|---|---|
| 22nd Jun 2022 | |
| Average Price | ₹241 |
| Based on 1428 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,000 |
| 25th Jul 2022 | |
| Price | ₹357 |
|---|---|
| MRP | ₹1,000 |
| Savings | ₹643 |
| Discount | 64.3% |
| Product Name | Dry Fruits (Dry Coconut / Nariyal 500g) |
|---|---|
| Store Product Code | B0917FP7X1 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Coconut |
| Product Manufacturer | Ancy E-Retail Pvt Ltd |
| Size | 500 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 20.3 x 15.2 x 5.1 cm; 500 g |
| Country of Origin | India |



Dry Fruits Dry Coconut Nariyal 500g has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 545 individual ratings. You can rate this product at product review page.