
You can check the price history of Dry Fruits (Golden Raisins / Munakka 250g) here. This product's current Price in India is ₹162. The average and highest prices are ₹158 and ₹2,000 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹125 |
|---|---|
| 16th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹158 |
| Based on 1427 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,000 |
| 3rd Nov 2022 | |
| Price | ₹162 |
|---|---|
| MRP | ₹500 |
| Savings | ₹338 |
| Discount | 67.6% |
| Product Name | Dry Fruits (Golden Raisins / Munakka 250g) |
|---|---|
| Store Product Code | B09175XR24 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 5 / 10 |
| Category | Raisins |
| Product Manufacturer | Ancy E-Retail Pvt Ltd |
| Size | 250 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 20.32 x 15.24 x 5.08 cm; 250 g |
| Country of Origin | India |



Dry Fruits Golden Raisins Munakka 250g has 5 rating out of 10. This average rating is consist of 5 individual ratings. You can rate this product at product review page.