
You can check the price history of Ancy Kali Kishmish 250 Grams - Black Raisins | Kali Darakh | Boost Immunity & Vitality | Sweet Fruity Taste and Soft Chewy Texture | Rich in Antioxidants | Sweet and Delicious Flavor| Healthy Dry Fruit Snack For Kids and Office Workers here. This product's current Price in India is ₹175 and the lowest final price is ₹60. The average and highest prices are ₹115 and ₹298 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹60 |
|---|---|
| 19th Dec 2022 | |
| Lowest Ever Price | ₹61 |
| 21st Dec 2022 | |
| Average Price | ₹115 |
| Based on 1428 days price tracking | |
| Highest Price | ₹298 |
| 20th Jan 2025 | |
| Price | ₹175 |
|---|---|
| MRP | ₹500 |
| Savings | ₹325 |
| Discount | 65% |
| Product Name | Ancy Kali Kishmish 250 Grams - Black Raisins | Kali Darakh | Boost Immunity & Vitality | Sweet Fruity Taste and Soft Chewy Texture | Rich in Antioxidants | Sweet and Delicious Flavor| Healthy Dry Fruit Snack For Kids and Office Workers |
|---|---|
| Store Product Code | B09177NM2V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 6.8 / 10 |
| Category | Raisins |
| Product Manufacturer | Ancy E-Retail Pvt Ltd |
| Size | 250 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 20.32 x 15.24 x 5.08 cm; 270 g |
| Country of Origin | India |



Ancy Kali Kishmish 250 Grams - Black has 6.8 rating out of 10. This average rating is consist of 18 individual ratings. You can rate this product at product review page.