
You can check the price history of Ancy Dry Fruits (Ajinomoto 250g) here. This product's current Price in India is ₹122 and the lowest final price is ₹62. The average and highest prices are ₹91 and ₹500 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹62 |
|---|---|
| 28th Jan 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹64 |
| 3rd Jan 2025 | |
| Average Price | ₹91 |
| Based on 1868 days price tracking | |
| Highest Price | ₹500 |
| 25th Jul 2022 | |
| Price | ₹122 |
|---|---|
| MRP | ₹450 |
| Savings | ₹328 |
| Discount | 72.88% |
| Product Name | Ancy Dry Fruits (Ajinomoto 250g) |
|---|---|
| Store Product Code | B0917FFZ7Q |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Almonds |
| Product Manufacturer | Ancy E-Retail Pvt Ltd |
| Size | 250 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 20.32 x 15.24 x 5.08 cm; 250 g |
| Country of Origin | India |



Ancy Dry Fruits Ajinomoto 250g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 6 individual ratings. You can rate this product at product review page.