
You can check the price history of 65W 45W Replacement Charger for HP Laptop Probook, Envy, Pavilion, Stream, EliteBook, X360 Computer Charger Blue Tip Notebook PC Power Cord here. This product's current Price in India is ₹2,200. The average and highest prices are ₹1,992 and ₹2,200 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,349 |
|---|---|
| 3rd Jun 2025 | |
| Average Price | ₹1,992 |
| Based on 415 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,200 |
| 20th Jun 2025 | |
| Price | ₹2,200 |
|---|---|
| MRP | ₹3,500 |
| Savings | ₹1,300 |
| Discount | 37.14% |
| Product Name | 65W 45W Replacement Charger for HP Laptop Probook, Envy, Pavilion, Stream, EliteBook, X360 Computer Charger Blue Tip Notebook PC Power Cord |
|---|---|
| Store Product Code | B0DT9NPBN6 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | VNJ ACCESSORIES |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Laptop Chargers & Power Supplies |
| Product Manufacturer | VNJ ACCESSORIES |
| Model Number | LP135W |
| Model Name | LP135W |
| Size | ENVY 65W |
| Dimensions | 18 x 13 x 5 cm; 200 g |
| Country of Origin | China |




65W 45W Replacement Charger for HP Laptop has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 64 individual ratings. You can rate this product at product review page.