
You can check the price history of VNJ HP 65W 19.5V 3.33A Ac Adapter for Pavilion x360 11 13 15, Zbook 14u G4 G5 15u 15 G3, 15-f111dx 15-f211wm 15-f233wm 15-f278nr 15-r052nr 15-r132wm Blue Tip here. This product's current Price in India is ₹943. The average and highest prices are ₹948 and ₹949 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹939 |
|---|---|
| 8th Mar 2026 | |
| Average Price | ₹948 |
| Based on 406 days price tracking | |
| Highest Price | ₹949 |
| 21st Feb 2025 | |
| Price | ₹943 |
|---|---|
| MRP | ₹2,500 |
| Savings | ₹1,557 |
| Discount | 62.28% |
| Product Name | VNJ HP 65W 19.5V 3.33A Ac Adapter for Pavilion x360 11 13 15, Zbook 14u G4 G5 15u 15 G3, 15-f111dx 15-f211wm 15-f233wm 15-f278nr 15-r052nr 15-r132wm Blue Tip |
|---|---|
| Store Product Code | B0DW9BR3G3 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | VNJ ACCESSORIES |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Laptop Chargers & Power Supplies |
| Product Manufacturer | VNJ ACCESSORIES, VNJ ACCESSORIES |
| Model Number | LP135W |
| Model Name | LP135W |
| Size | X360 65W |
| Dimensions | 1 x 1 x 0.1 cm; 100 g |
| Country of Origin | China |




VNJ HP 65W 19.5V 3.33A Ac Adapter has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 64 individual ratings. You can rate this product at product review page.