
You can check the price history of 65W Replacement Laptop Charger for HP Pavilion x360 14 15 17, HP Envy 13 15 X360, HP Elitebook 840 G5, HP ProBook HP Chromebook HP Stream Series, HP Spectre 710412-001 19.5V 3.33A HP Adapter here. This product's current Price in India is ₹949. The average and highest prices are ₹943 and ₹1,015 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹859 |
|---|---|
| 3rd Jun 2025 | |
| Average Price | ₹943 |
| Based on 406 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,015 |
| 25th May 2025 | |
| Price | ₹949 |
|---|---|
| MRP | ₹2,500 |
| Savings | ₹1,551 |
| Discount | 62.04% |
| Product Name | 65W Replacement Laptop Charger for HP Pavilion x360 14 15 17, HP Envy 13 15 X360, HP Elitebook 840 G5, HP ProBook HP Chromebook HP Stream Series, HP Spectre 710412-001 19.5V 3.33A HP Adapter |
|---|---|
| Store Product Code | B0DW9CNRFV |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | VNJ ACCESSORIES |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | VNJ ACCESSORIES |
| Model Number | LP135W |
| Model Name | LP135W |
| Size | ENVY 65W |
| Dimensions | 12 x 8 x 0.1 cm; 100 g |
| Country of Origin | China |



65W Replacement Laptop Charger for HP Pavilion has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 64 individual ratings. You can rate this product at product review page.