
You can check the price history of 65W 45W Replacement Charger for HP Laptop Probook, Envy, Pavilion, Stream, EliteBook, X360 Computer Charger Blue Tip Notebook PC Power Cord here. This product's current Price in India is ₹849. The average and highest prices are ₹1,388 and ₹1,646 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹849 |
|---|---|
| 6th Mar 2026 | |
| Average Price | ₹1,388 |
| Based on 601 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,646 |
| 28th Jan 2025 | |
| Price | ₹849 |
|---|---|
| MRP | ₹1,800 |
| Savings | ₹951 |
| Discount | 52.83% |
| Product Name | 65W 45W Replacement Charger for HP Laptop Probook, Envy, Pavilion, Stream, EliteBook, X360 Computer Charger Blue Tip Notebook PC Power Cord |
|---|---|
| Store Product Code | B0CZT5Z7J7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | VNJ ACCESSORIES |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Laptop Chargers & Power Supplies |
| Product Manufacturer | VNJ ACCESSORIES |
| Model Number | LP135W |
| Model Name | LP135W |
| Dimensions | 18 x 13 x 5 cm; 200 g |
| Country of Origin | China |




65W 45W Replacement Charger for HP Laptop has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 64 individual ratings. You can rate this product at product review page.