
You can check the price history of TCL 164 cm (65 inches) 4K UHD Smart QD-Mini LED Google TV 65C72K here.
| Product Name | TCL 164 cm (65 inches) 4K UHD Smart QD-Mini LED Google TV 65C72K |
|---|---|
| Store Product Code | B0FD848VD4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | TCL |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | TCL India |
| Model Number | 65C72K |
| Model Name | 65C72K |
| Dimensions | 36.9D x 144.4W x 83.2H Centimeters |






TCL 164 cm 65 inches 4K UHD has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 28 individual ratings. You can rate this product at product review page.