
You can check the price history of 150 Inch Diagonal Motorised /Motorized Projector Screen Ratio 4:3,(10x8,WxH-feet) Screen Hanging Ceiling&Wall Option (Limited time Deal This Price is Live only for Limited time) here. This product's current Price in India is ₹18,949. The average and highest prices are ₹18,933 and ₹19,549 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹17,049 |
|---|---|
| 17th Jul 2024 | |
| Average Price | ₹18,933 |
| Based on 969 days price tracking | |
| Highest Price | ₹19,549 |
| 11th Aug 2023 | |
| Price | ₹18,949 |
|---|---|
| MRP | ₹45,999 |
| Savings | ₹27,050 |
| Discount | 58.80% |
| Product Name | 150 Inch Diagonal Motorised /Motorized Projector Screen Ratio 4:3,(10x8,WxH-feet) Screen Hanging Ceiling&Wall Option (Limited time Deal This Price is Live only for Limited time) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CDLVWLWH |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MOIZ |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Projection Screens |
| Product Manufacturer | MANNATMARKETING |
| Model Number | 150" Diagonal, 4:3 Ratio 10x8 Feet |
| Model Name | 150" Diagonal, 4:3 Ratio 10x8 Feet |
| Dimensions | 0.01 x 305 x 229 cm; 12 kg |
| Country of Origin | India |







150 Inch Diagonal Motorised Motorized Projector Screen has 10 rating out of 10. You can rate this product at product review page.