
You can check the price history of 120 Inch Diagonal Motorised /Motorized Projector Screen Ratio 4:3,(8x6,WxH-feet) Screen Hanging Ceiling&Wall Option (Limited time Deal This Price is Live only for Limited time) here. This product's current Price in India is ₹8,748 and the lowest final price is ₹8,311. The average and highest prices are ₹8,868 and ₹9,449 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹8,319 |
|---|---|
| 17th Jul 2024 | |
| Average Price | ₹8,868 |
| Based on 972 days price tracking | |
| Highest Price | ₹9,449 |
| 7th Aug 2023 | |
| Price | ₹8,748 |
|---|---|
| MRP | ₹17,949 |
| Savings | ₹9,201 |
| Discount | 51.26% |
| Product Name | 120 Inch Diagonal Motorised /Motorized Projector Screen Ratio 4:3,(8x6,WxH-feet) Screen Hanging Ceiling&Wall Option (Limited time Deal This Price is Live only for Limited time) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CDLV31YJ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MOIZ |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | MANNATMARKETING |
| Model Number | 120" Diagonal, 4:3 Ratio 8x6 Feet |
| Model Name | 120" Diagonal, 4:3 Ratio 8x6 Feet |
| Dimensions | 0.01 x 244 x 183 cm; 10 kg |
| Country of Origin | India |







120 Inch Diagonal Motorised Motorized Projector Screen has 10 rating out of 10. You can rate this product at product review page.