
You can check the price history of 25W Charger with Cable for Samsung Galaxy F23 5G Type C Charger Adapter Compatible with Galaxy F23 Charger, 25 Watt USB Type C to C Pd Charging Adapter C Type, White here. This product's current Price in India is ₹359 and the lowest final price is ₹309. The average and highest prices are ₹408 and ₹549 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹309 |
|---|---|
| 25th Apr 2026 | |
| Lowest Ever Price | ₹319 |
| 25th Apr 2026 | |
| Average Price | ₹408 |
| Based on 911 days price tracking | |
| Highest Price | ₹549 |
| 1st Dec 2023 | |
| Price | ₹359 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,640 |
| Discount | 82.04% |
| Product Name | 25W Charger with Cable for Samsung Galaxy F23 5G Type C Charger Adapter Compatible with Galaxy F23 Charger, 25 Watt USB Type C to C Pd Charging Adapter C Type, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0CNH5W8L1 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MMAK |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | MAK CELLPHONES PVT LTD, MAK CELLPHONES PVT LTD, NEW DELHI INDIA |
| Model Number | MK-25W |
| Model Number | MK-25W |
| Model Name | PD SAM Chrgr W Cable |
| Dimensions | 6 x 4 x 3 cm; 70 g |
| Country of Origin | India |







25W Charger with Cable for Samsung Galaxy has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 816 individual ratings. You can rate this product at product review page.