
You can check the price history of MAK 25W Charger with Cable for Samsung Galaxy A25 5G Type C Charger Adapter Compatible with Galaxy A25 Charger, 25 Watt USB Type C to C Pd Charging Adapter C Type, White here. This product's current Price in India is ₹359. The average and highest prices are ₹412 and ₹549 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹329 |
|---|---|
| 22nd Sep 2025 | |
| Average Price | ₹412 |
| Based on 640 days price tracking | |
| Highest Price | ₹549 |
| 10th May 2025 | |
| Price | ₹359 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,640 |
| Discount | 82.04% |
| Product Name | MAK 25W Charger with Cable for Samsung Galaxy A25 5G Type C Charger Adapter Compatible with Galaxy A25 Charger, 25 Watt USB Type C to C Pd Charging Adapter C Type, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0CY2W4WWR |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MMAK |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | MAK CELLPHONES PVT LTD, MAK CELLPHONES PVT LTD, NEW DELHI, INDIA |
| Model Number | MK-25W |
| Model Number | MK-25W |
| Model Name | MK-25W |
| Dimensions | 6 x 4 x 3 cm; 70 g |
| Country of Origin | India |







MAK 25W Charger with Cable for Samsung has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 815 individual ratings. You can rate this product at product review page.