
You can check the price history of Miltop Kishmish (Raisin) Golden, 1 kg here. This product's current Price in India is ₹385. The average and highest prices are ₹422 and ₹537 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹299 |
|---|---|
| 17th Dec 2020 | |
| Average Price | ₹422 |
| Based on 3877 days price tracking | |
| Highest Price | ₹537 |
| 20th Apr 2019 | |
| Price | ₹385 |
|---|---|
| MRP | ₹450 |
| Savings | ₹65 |
| Discount | 14.44% |
| Product Name | Miltop Kishmish (Raisin) Golden, 1 kg |
|---|---|
| Store Product Code | B00ZZ7NQCW |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Raisins |
| Product Manufacturer | Miltop |
| Model Number | 8902929009817 |
| Size | 1 kg (Pack of 1) |
| Dimensions | 18 x 5 x 27 cm; 1 kg |
| Country of Origin | India |







Miltop Kishmish Raisin Golden 1 kg has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 3892 individual ratings. You can rate this product at product review page.