
You can check the price history of Miltop Kishmish-Raisin, 250g here. This product's current Price in India is ₹160. The average and highest prices are ₹109 and ₹198 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹70 |
|---|---|
| 8th Oct 2023 | |
| Average Price | ₹109 |
| Based on 2637 days price tracking | |
| Highest Price | ₹198 |
| 22nd Jul 2025 | |
| Price | ₹160 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹40 |
| Discount | 20% |
| Product Name | Miltop Kishmish-Raisin, 250g |
|---|---|
| Store Product Code | B078MH8JC4 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Raisins |
| Product Manufacturer | Miltop Exports |
| Model Number | kishmish250gm |
| Size | 250 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 14 x 5 x 19 cm; 250 g |
| Country of Origin | India |




Miltop Kishmish-Raisin 250g has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 3892 individual ratings. You can rate this product at product review page.