
You can check the price history of Miltop Green Kismish Long Size, 1kg here. This product's current Price in India is ₹390. The average and highest prices are ₹400 and ₹537 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹246 |
|---|---|
| 11th Nov 2020 | |
| Average Price | ₹400 |
| Based on 2913 days price tracking | |
| Highest Price | ₹537 |
| 5th Nov 2018 | |
| Price | ₹390 |
|---|---|
| MRP | ₹450 |
| Savings | ₹60 |
| Discount | 13.33% |
| Product Name | Miltop Green Kismish Long Size, 1kg |
|---|---|
| Store Product Code | B018XLYTPY |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Raisins |
| Product Manufacturer | Miltop |
| Model Number | 8902929010141 |
| Size | 1 kg (Pack of 1) |
| Dimensions | 18 x 5 x 27 cm; 1 kg |
| Country of Origin | India |







Miltop Green Kismish Long Size 1kg has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 3891 individual ratings. You can rate this product at product review page.