
You can check the price history of Miltop Kishmish Black Raisin, 1kg here. This product's current Price in India is ₹799. The average and highest prices are ₹509 and ₹846 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹60 |
|---|---|
| 21st Feb 2018 | |
| Average Price | ₹509 |
| Based on 3878 days price tracking | |
| Highest Price | ₹846 |
| 21st Nov 2025 | |
| Price | ₹799 |
|---|---|
| MRP | ₹1,000 |
| Savings | ₹201 |
| Discount | 20.1% |
| Product Name | Miltop Kishmish Black Raisin, 1kg |
|---|---|
| Store Product Code | B00ZZS9J40 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Raisins |
| Product Manufacturer | Miltop |
| Model Number | 8902929009824 |
| Size | 1 kg (Pack of 1) |
| Dimensions | 28 x 18 x 6 cm; 1 kg |
| Country of Origin | Afghanistan |






Miltop Kishmish Black Raisin 1kg has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 3892 individual ratings. You can rate this product at product review page.