
You can check the price history of Miltop Dry Fruits Seedless Kismis Raisins Dry Grapes Kishmish - 500g here. This product's current Price in India is ₹315. The average and highest prices are ₹186 and ₹335 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹145 |
|---|---|
| 8th Oct 2023 | |
| Average Price | ₹186 |
| Based on 2601 days price tracking | |
| Highest Price | ₹335 |
| 29th Jan 2026 | |
| Price | ₹315 |
|---|---|
| MRP | ₹400 |
| Savings | ₹85 |
| Discount | 21.25% |
| Product Name | Miltop Dry Fruits Seedless Kismis Raisins Dry Grapes Kishmish - 500g |
|---|---|
| Store Product Code | B07LGY751H |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Raisins |
| Product Manufacturer | Miltop Exports |
| Model Number | kishmish500gm |
| Size | 500 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 14 x 7 x 21 cm; 500 g |
| Country of Origin | India |







Miltop Dry Fruits Seedless Kismis Raisins Dry has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 3892 individual ratings. You can rate this product at product review page.