
You can check the price history of MAK 25W Charger with Cable for Samsung Galaxy M34 5G Type C Charger Adapter Compatible with Galaxy M34 Charger, 25 Watt USB Type C to C Pd Charging Adapter C Type, White here. This product's current Price in India is ₹359 and the lowest final price is ₹309. The average and highest prices are ₹434 and ₹549 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹309 |
|---|---|
| 24th Apr 2026 | |
| Lowest Ever Price | ₹319 |
| 14th Apr 2026 | |
| Average Price | ₹434 |
| Based on 908 days price tracking | |
| Highest Price | ₹549 |
| 5th Dec 2023 | |
| Price | ₹359 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,640 |
| Discount | 82.04% |
| Product Name | MAK 25W Charger with Cable for Samsung Galaxy M34 5G Type C Charger Adapter Compatible with Galaxy M34 Charger, 25 Watt USB Type C to C Pd Charging Adapter C Type, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0CN957PGJ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MMAK |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | MAK CELLPHONES PVT LTD, MAK CELLPHONES PVT LTD |
| Model Number | MK-25W |
| Model Number | MK-25W |
| Model Name | MK-25W |
| Dimensions | 6 x 4 x 3 cm; 70 g |
| Country of Origin | India |






MAK 25W Charger with Cable for Samsung has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 816 individual ratings. You can rate this product at product review page.