
You can check the price history of Louisville Slugger Vapor (-10) USA Baseball Bat - 31' /21 oz here.
| Product Name | Louisville Slugger Vapor (-10) USA Baseball Bat - 31' /21 oz |
|---|---|
| Store Product Code | B0BJ5HPHFJ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Louisville Slugger |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Louisville Slugger |
| Model Number | WBL26650102131 |
| Size | 31"/21 oz |
| Dimensions | 78.7L x 5.7W Centimeters |
Louisville Slugger Vapor -10 USA Baseball Bat has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 636 individual ratings. You can rate this product at product review page.