
You can check the price history of Louisville Slugger Vapor (-10) USA Baseball Bat - 26' /16 oz here.
| Product Name | Louisville Slugger Vapor (-10) USA Baseball Bat - 26' /16 oz |
|---|---|
| Store Product Code | B0BJ55G2RW |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Louisville Slugger |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Louisville Slugger |
| Model Number | WBL26650101626 |
| Size | 26"/16 oz |
| Dimensions | 66L x 5.7W Centimeters |
Louisville Slugger Vapor -10 USA Baseball Bat has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 635 individual ratings. You can rate this product at product review page.