
You can check the price history of Louisville Slugger Vapor (-10) USA Baseball Bat - 30' /20 oz here. This product's current Price in India is ₹16,521. The average and highest prices are ₹14,236 and ₹16,521 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹13,089 |
|---|---|
| 2nd Feb 2026 | |
| Average Price | ₹14,236 |
| Based on 545 days price tracking | |
| Highest Price | ₹16,521 |
| 6th Feb 2026 | |
| Price | ₹16,521 |
|---|
| Product Name | Louisville Slugger Vapor (-10) USA Baseball Bat - 30' /20 oz |
|---|---|
| Store Product Code | B0BJ5PVF2F |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Louisville Slugger |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Louisville Slugger |
| Model Number | WBL26650101626 |
| Size | 30"/20 oz |
| Dimensions | 76.2L x 5.7W Centimeters |
| Country of Origin | USA |
Louisville Slugger Vapor -10 USA Baseball Bat has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 635 individual ratings. You can rate this product at product review page.