
You can check the price history of Louisville Slugger Vapor (-10) USA Baseball Bat - 29' /19 oz here.
| Product Name | Louisville Slugger Vapor (-10) USA Baseball Bat - 29' /19 oz |
|---|---|
| Store Product Code | B0BJ558FCS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Louisville Slugger |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Louisville Slugger |
| Model Number | WBL26650101929 |
| Size | 29"/19 oz |
| Dimensions | 73.7L x 5.7W Centimeters |
Louisville Slugger Vapor -10 USA Baseball Bat has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 635 individual ratings. You can rate this product at product review page.