
You can check the price history of Foxin FTC 18A Laser Printer Toner Cartridge Compatible with HP LaserJet Pro M104a, M104w, MFP M132a, M132nw, M132fn, M132fw, M132fp (Black) here. This product's current Price in India is ₹599. The average and highest prices are ₹599 and ₹599 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹599 |
|---|---|
| 17th Mar 2026 | |
| Average Price | ₹599 |
| Based on 17 days price tracking | |
| Highest Price | ₹599 |
| 17th Mar 2026 | |
| Price | ₹599 |
|---|---|
| MRP | ₹1,150 |
| Savings | ₹551 |
| Discount | 47.91% |
| Product Name | Foxin FTC 18A Laser Printer Toner Cartridge Compatible with HP LaserJet Pro M104a, M104w, MFP M132a, M132nw, M132fn, M132fw, M132fp (Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0GH7YRRW7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Foxin |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | BALAJI SOLUTIONS LIMITED |
| Model Number | 18A |
| Model Name | FTC 18A |
| Dimensions | 10 x 30 x 10 cm; 570 g |
| Country of Origin | China |






Foxin FTC 18A Laser Printer Toner Cartridge has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 7260 individual ratings. You can rate this product at product review page.