
You can check the price history of Foxin FTC-110A Laser Printer Cartridge Compatible with HP LaserJet 108A, 108W, 136A, 136W, 136NW, 138P,138PN,138PNW | Black here. This product's current Price in India is ₹749. The average and highest prices are ₹797 and ₹1,890 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹599 |
|---|---|
| 13th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹797 |
| Based on 507 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,890 |
| 19th Jan 2025 | |
| Price | ₹749 |
|---|---|
| MRP | ₹1,950 |
| Savings | ₹1,201 |
| Discount | 61.58% |
| Product Name | Foxin FTC-110A Laser Printer Cartridge Compatible with HP LaserJet 108A, 108W, 136A, 136W, 136NW, 138P,138PN,138PNW | Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0DMTCLS3P |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Foxin |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Toner Cartridges |
| Product Manufacturer | BALAJI SOLUTIONS LIMITED |
| Model Number | 110A |
| Model Name | FTC 110A |
| Dimensions | 9.5 x 29.5 x 10.5 cm; 600 g |
| Country of Origin | China |






Foxin FTC-110A Laser Printer Cartridge Compatible with has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 7280 individual ratings. You can rate this product at product review page.