
You can check the price history of CMF 100W Gan 3 Port USB C Fast Charging Adapter for Nothing 3 /3A Pro /3A /2 /1, Samsung S25 Ultra /S24 /S22 /Z fold 7 /Flip, iPhone 16e,Tab /Pad | 100W, 65W, 18W, 100Watt Adaptor, Black here. This product's current Price in India is ₹2,699 and the lowest final price is ₹854. The average and highest prices are ₹2,577 and ₹2,999 respectively. The current offer price of the product is ₹2,645.
| Lowest Ever Price | ₹899 |
|---|---|
| 7th May 2025 | |
| Average Price | ₹2,577 |
| Based on 456 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,999 |
| 1st Jan 2025 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹2,645 |
|---|---|
| Price | ₹2,699 |
| MRP | ₹4,999 |
| Savings | ₹2,354 |
| Discount | 47.08% |
| Product Name | CMF 100W Gan 3 Port USB C Fast Charging Adapter for Nothing 3 /3A Pro /3A /2 /1, Samsung S25 Ultra /S24 /S22 /Z fold 7 /Flip, iPhone 16e,Tab /Pad | 100W, 65W, 18W, 100Watt Adaptor, Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0DRZY8D1S |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SHOQU |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | shoqu |
| Model Number | CMF 100W Doc |
| Model Name | 100W Super Fast Adapter |
| Dimensions | 6.05 x 3 x 6.15 cm; 110 g |
| Country of Origin | China |






CMF 100W Gan 3 Port USB C has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 635 individual ratings. You can rate this product at product review page.