
You can check the price history of CMF by Nothing 65W Gan 3-Port Type C Super-Fast Charger Adapter with 1M Cable for CMF Phone 1, Nothing Phone 2, Phone 2a, Phone 2a Plus, Samsung S24Ultra, iPhone 16, Pad,Tablet | 65W,45W,18W, Orange here. This product's current Price in India is ₹1,299. The average and highest prices are ₹1,299 and ₹1,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,299 |
|---|---|
| 28th Dec 2024 | |
| Average Price | ₹1,299 |
| Based on 460 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 28th Dec 2024 | |
| Price | ₹1,299 |
|---|---|
| MRP | ₹3,999 |
| Savings | ₹2,700 |
| Discount | 67.51% |
| Product Name | CMF by Nothing 65W Gan 3-Port Type C Super-Fast Charger Adapter with 1M Cable for CMF Phone 1, Nothing Phone 2, Phone 2a, Phone 2a Plus, Samsung S24Ultra, iPhone 16, Pad,Tablet | 65W,45W,18W, Orange |
|---|---|
| Store Product Code | B0DRPJ6FDD |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SHOQU |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | Shoqu |
| Model Number | CMF by Nothing 65W GaN Orange Charger |
| Model Name | Original CMF By Nothing 65W 3-Port Gan Adapter with Cable |
| Dimensions | 5.66 x 5.5 x 3 cm; 151 g |
| Country of Origin | China |







CMF by Nothing 65W Gan 3-Port Type has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 140 individual ratings. You can rate this product at product review page.