
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 54 g (Pack of 6) here. This product's current Price in India is ₹540. The average and highest prices are ₹508 and ₹720 respectively. The current offer price of the product is ₹679.
| Lowest Ever Price | ₹85 |
|---|---|
| 6th Feb 2023 | |
| Average Price | ₹507 |
| Based on 2617 days price tracking | |
| Highest Price | ₹720 |
| 1st Oct 2025 | |
| Price | ₹540 |
|---|---|
| MRP | ₹600 |
| Savings | ₹60 |
| Discount | 10% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 54 g (Pack of 6) |
|---|---|
| Store Product Code | B07KXH6XBH |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 9 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt Ltd |
| Model Number | 035581 |
| Size | 324 g |
| Dimensions | 15.3 x 6 x 1.6 cm; 324 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 2344 individual ratings. You can rate this product at product review page.