
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 134 g here. This product's current Price in India is ₹199. The average and highest prices are ₹174 and ₹240 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹142 |
|---|---|
| 6th Mar 2023 | |
| Average Price | ₹174 |
| Based on 2608 days price tracking | |
| Highest Price | ₹240 |
| 15th Nov 2025 | |
| Price | ₹199 |
|---|---|
| MRP | ₹214 |
| Savings | ₹15 |
| Discount | 7.009% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 134 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07KY3DZHS |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 31460 |
| Size | 134 g |
| Dimensions | 28.1 x 19 x 39.3 cm; 134 g |
| Country of Origin | India |







Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 2279 individual ratings. You can rate this product at product review page.