
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 134 g (Pack of 3) here. This product's current Price in India is ₹749 and the lowest final price is ₹359. The average and highest prices are ₹521 and ₹750 respectively. The current offer price of the product is ₹847.
| Lowest Ever Offer Price | ₹359 |
|---|---|
| 22nd Feb 2020 | |
| Lowest Ever Price | ₹384 |
| 3rd Oct 2021 | |
| Average Price | ₹519 |
| Based on 2617 days price tracking | |
| Highest Price | ₹750 |
| 21st Sep 2025 | |
| Price | ₹749 |
|---|---|
| MRP | ₹850 |
| Savings | ₹101 |
| Discount | 11.88% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 134 g (Pack of 3) |
|---|---|
| Store Product Code | B07KX1YM3G |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 9 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 035598 |
| Size | 402 g |
| Dimensions | 20.8 x 7.5 x 4.8 cm; 402 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 2355 individual ratings. You can rate this product at product review page.