
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 54 g here. This product's current Price in India is ₹109. The average and highest prices are ₹83 and ₹120 respectively. The current offer price of the product is ₹189.
| Lowest Ever Price | ₹52 |
|---|---|
| 2nd Jul 2022 | |
| Average Price | ₹82 |
| Based on 2098 days price tracking | |
| Highest Price | ₹120 |
| 5th May 2021 | |
| Price | ₹109 |
|---|---|
| MRP | ₹675 |
| Savings | ₹566 |
| Discount | 83.85% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 54 g |
|---|---|
| Store Product Code | B08CR7JWVG |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 9 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 101384270 |
| Size | 54 g |
| Dimensions | 58 x 23 x 5 cm; 54 g |
| Country of Origin | India |







Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 2346 individual ratings. You can rate this product at product review page.