
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bar Pouch, 2 X 143 g here. This product's current Price in India is ₹500. The average and highest prices are ₹403 and ₹500 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹260 |
|---|---|
| 9th Feb 2021 | |
| Average Price | ₹402 |
| Based on 2648 days price tracking | |
| Highest Price | ₹500 |
| 22nd Apr 2026 | |
| Price | ₹500 |
|---|---|
| MRP | ₹580 |
| Savings | ₹80 |
| Discount | 13.79% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bar Pouch, 2 X 143 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07L6LTBRG |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Size | 143 g (Pack of 2) |
| Dimensions | 20.8 x 7.5 x 3.2 cm; 286 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bar has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 6 individual ratings. You can rate this product at product review page.