
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 134 g here. This product's current Price in India is ₹203. The average and highest prices are ₹175 and ₹240 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹142 |
|---|---|
| 6th Mar 2023 | |
| Average Price | ₹175 |
| Based on 2664 days price tracking | |
| Highest Price | ₹240 |
| 15th Nov 2025 | |
| Price | ₹203 |
|---|---|
| MRP | ₹214 |
| Savings | ₹11 |
| Discount | 5.140% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars, 134 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07KY3DZHS |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 9 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 31460 |
| Size | 134 g |
| Dimensions | 28.1 x 19 x 39.3 cm; 134 g |
| Country of Origin | India |







Cadbury Dairy Milk Silk Hazelnut Chocolate Bars has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 2346 individual ratings. You can rate this product at product review page.