
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Cricket Pack Chocolate Bar, 20.2 g (Pack of 25) here. This product's current Price in India is ₹500 and the lowest final price is ₹450. The average and highest prices are ₹497 and ₹500 respectively. The current offer price of the product is ₹620.
| Lowest Ever Offer Price | ₹450 |
|---|---|
| 12th Nov 2023 | |
| Lowest Ever Price | ₹460 |
| 20th Jul 2023 | |
| Average Price | ₹497 |
| Based on 1776 days price tracking | |
| Highest Price | ₹500 |
| 9th Jul 2021 | |
| Price | ₹500 |
|---|
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Cricket Pack Chocolate Bar, 20.2 g (Pack of 25) |
|---|---|
| Store Product Code | B08W54PMGT |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Cadbury |
| Model Number | 6f6328af-b |
| Size | 20.2 g (Pack of 25) |
| Dimensions | 20 x 20 x 9 cm; 505 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Cricket Pack Chocolate Bar has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 8157 individual ratings. You can rate this product at product review page.